Hakkımda

Ben kimim? Aslında bu çok önemli bir konu olmasa da bloglarda gerekli olduğundan yazıyorum.

Bu yıl üniversiteye başladım. Bu bloğu da internet ortamında bir şeyler paylaşmayı ve yazmayı sevdiğimden açtım. Bu bloğu daha önce 2016 yılında açmıştım aslında, ama daha sonra bazı sebeplerden ötürü kapattım. 2018’in son ayında tekrardan açtım.İnternet ortamında bu tip şeyleri çok küçük yaşlardan beri yaptım.

İstanbul’da doğup büyüdüm, Zeytinburnu çocuğuyum. 🙂 Ayrıca ençok sevdiğim şehirdir. Fakat üniversite Antalya’ya çıkınca artık Antalya’da oturuyorum. Çoğu kişinin en beğendiği, tatil yapmaya geldiği bir şehir olmasına rağmen ben pek sevemedim ama insan zamanla her şeye alışıyor. Buna da alışırız elbet.

Kişiliğimle alakalı olarak genellikle hayattan bıkmış, hiçbir şeyin mutlu etmediği bir suratla gezinsem de biraz heyecanlı biri olduğumdan olsa gerek o an yaşadığım duyguyu ani olarak belli ederim. Kaybetmekten hiç hazzetmem, yerine göre hırslıyımdır fakat bunun yanında hoşgörülü ve anlayışlıyımdır da. En çok saygı duyduğum şeylerden biri zekadır. Zeki insanları severim. Ama en çok anlayışlı, sürekli konuşabildiğim samimi kişilerle iyi anlaşırım.

Her neyse az çok kendimi tanıttığımı düşünüyorum. Bu yazıyı burada bitireyim. Sormak istediğiniz, yardım istediğiniz her şeyi iletişim kısmından sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Paylaş